W życiu czasem jest tak jak w piosence -.Kocham Cię, ale cię nie lubię!

Ciężko czasem zacząć pisać jak do oczu napływają łzy.
... ALE jest na to metoda Agnieszka Chylińska - KCACNL! 

Każda mała dziewczynka marzyła o tym, że w przyszłości będzie miała księcia na białym koniu.
Każdy następny dzień zbliżał ją do tego upragnionego Pana, mając już te naście lat pojawia się ktoś na horyzoncie - bajka trwa jeszcze przez jakiś czas.
Jest cudowny, piękny, uroczy, dobry dla Ciebie i innych, jedynie do dzieci ma słabe podejście, jakoś nie potrafił ich zabawić, a reszta gra jak ta lala. 

Puk, puk dziewczyno OBUDŹ SIĘ!

Nastaje jednak chwila kiedy bajka się kończy, okazuje się, że nie ma  nikogo takiego tzn. był ale na krótką chwilę :) Przecież, całe życie grać się nie da!
Na miejsce wymarzonego kandydata wpada KTOŚ kto ma wady, ktoś kto nie jest ideałem chodzącym, może ma krzywy i za duży nosy, długą i nieznośną brodę, być może jest bardziej uparty od Ciebie...
A może rzuca zaklęte słowa jak potłuczony, może się okazać, że to nie z nim powinnaś być, wtedy wszystko pęka, zupełnie jak bańka mydlana. Rozstajesz się z nim, postanawiasz szukać na własną rękę, ale to na nic.
Szlochająca i z podkrążonymi oczami zapalasz kolejną fajkę, otwierasz wino i idziesz zapijać smutki.
Tak mijają kolejne dni i miesiące.
Po długotrwałym siedzeniu w poczekalni pojawia się całkiem sympatyczny gość, Ty traktujesz go na dystans, bo nie chcesz znowu się sparzyć, no i jest fajnie. Zabiega o Ciebie, traktuje cię jak cały swój świat, trochę Ci to przeszkadza, bo nie spotyka się z nikim poza Tobą, bo każdą chwilę chce spędzać tylko z Tobą.
Tobie to zaczyna przeszkadza, że obchodzi się z Tobą jak z jajkiem, zaczynasz być dla niego oschła i niemiła... On po dłuższym czasie postanawia być twoim odzwierciedleniem i NAGLE zdajesz sobie sprawę z tego jaka byłaś głupia, że go nie doceniałaś. 
Wyjeżdżacie, robicie sobie nawzajem reset i wydaje się, że zrozumieliście swój błąd i zaczynacie od nowa układać ubytki w puzzlach. Ale żeby nie było, to nie jest żadna bajka, bo ani Ty ani on nie jesteście doskonali. Żyjemy w świecie gdzie jest masę kłamstw, jeszcze więcej smutków i barier do przeskoczenia.
Oboje macie szereg wad, on jest trochę jak dzieciak jak każdy facet, ją to do szału doprowadza i wtedy sięga pamięcią do tego co było... Pech!  
(Rozpamiętuje dobre chwilę ze swoim poprzednim).
 Jak wymazać przeszłość, da się w ogóle?!
No ba! Da się ale do tego trzeba ludzi, bo oni są lekarstwem.

Słuchajta! 
W każdym związku jest dużo upadków, niedopowiedzeń, fochów i szlochów ale zastanówcie się czy warto tracić czas na te bzdety? Nie lepiej porozmawiać lub wykrzyczeć sobie wszystko co Ci leży na serduchu?
To naprawdę robi dużo dobrego, spróbujcie.

Nikt nie powiedział, że będzie łatwo, trzeba wierzyć w lepsze jutro, musimy sobie urozmaicać życie, nie róbcie sobie pod górkę. Kochajcie się i nie rozpamiętujcie smutków poprzednich dni. Buźka! :)

Pozdrawiam
/.BE


ps. W życiu czasem jest jak w KCALCNL   
uff półmetek mam za sobą, jeszcze 4h. 
Miłego popołudnia, nie zapomnij się uśmiechnąć!
 " Wyobraź sobie dwa wilki :
* jeden daje : rozpacz i ciemność
* a drugi : światło i nadzieje.
Który wilk zwycięży, co wybierzesz?

bo ja tego, którego karmie.
Mam nadzieję! Ona daje mi światło na lepsze jutro. "Komentarze

  1. nic dodac nic ując- prawdziwie napisane :) p.s lubię czytac takie wpisy :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz